JU Osnovna škola Hajderovići obilježava Dan nezavisnosti BiH

Povodom „Dana nezavisnosti BiH“, JU Osnovna škola Hajderovići, u saradnji sa Šahovskim klubom Krivaja i Sportskim savezom naše Općine, organizira turnir u šahu, koji će se održati 27.02.2017. godine, u Sportskoj sali ove škole, sa početkom u 10 sati.

Turnir će se održati uz učešće tri kategorije takmičara:

  1. Učenici osnovnih škola naše Općine,
  2. Učenici srednjih škola i
  3. Odrasli.

Kako su saopštili iz Osnovne škole Hajderovići, prije početka samog turnira, učenici ove škole će izvesti i prigodan Kulturno-zabavni program u povodu Dana nezavisnosti BiH, što će biti svojevrsna uvertira ovom šahovskom turniru.

Iz JU Osnovna škola Hajderovići, pozivaju sve one koji to mogu, da uveličaju ovaj za njih svakako važan događaj, ali i da svi skupa obilježimo zasigurno jedan od najvažnijih datuma povijesti naše Domovine BiH.

zavnews

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *