ŽRK Krivaja sjajnom igrom i visokim rezultatom slavila protiv ŽRK Bihać

Rukometašice naše Krivaje u susretu 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ugostile su ekipu ŽRK Bihać iz Bihaća, i sjajnom igrom bez većih problema pobijedile rezultatom 40:18, dok je na poluvremenu bilo 20:11 za naše rukometašice.

Početak susreta karakteriše lagana igra, i ekipa Bihaća u prvih 7-8 minuta uspijeva održavati ritam nametnut od strane domaće ekipe, ali nakon toga Krivaja odličnom igrom pokazuje apsolutnu dominaciju na terenu.

U nastavku meča naše djevojke su samo trebale susret privesti kraju, što su mirnom i odličnom igrom u kojoj se posebno istakla Jasmina Selmanović sa svojih 10 golova, na kraju i učinile.

U narednom 20. kolu rukometašice Krivaje gostuju kod ekipe Lokomotive u Mostaru, dok je ekipa iz Bihaća slobodna.